پروژه های سفارشی گروه فناوری رادین

پروژه های سفارشی ۱۳۹۷-۳-۹ ۰۷:۰۰:۵۶ +۰۴:۳۰
مرکز بهداشت مازندران

سامانه ثبت مرخصی پزشکان خانواده به سفارش مرکز بهداشت مازندران توسط گروه فناوری رادین طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه شامل نرم افزار تحت وب رسپانسیو و سازگار با تمامی مروگرها و همچنین اپلیکیشن آندروید می باشد که پزشکان را قادر می سازد در هر لحظه درخواستهای خود را ثبت نموده و شرح عملکرد خود در بازه های مختلف را مشاهده نمایند.

ایران رایتینگ نخستین سامانه تخصصی ویراستاری و نمونه خوانی متون انگلیسی در کشور می باشد که توسط گروه فناوری رادین طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه در دو بخش اطلاع رسانی و سامانه ثبت سفارش کار خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی شروع نموده است. برای راه اندازی این سامانه از فریمورک Codeigniter و بوت استرپ استفاده شده است.

وب سایت ایران رایتینگ
مرکز بهداشت مازندران

فروشگاه اینترنتی لباس ماه ست یک فروشگاه آنلاین بر پایه ووکامرس می باشد که توسط گروه فناوری رادین و به سفارش کارفرما در شهر ساری توسعه و راه اندازی شده است. از قابلیت های این وب سایت می توان به رسپانسیو بودن کامل و ساده سازی فرآیند خرید با استفاده از موبایل، ارائه پیش فاکتور و قابلیت اضافه کردن چندین فروشنده می باشد.

وب سایت راه حلهای مدیریت جهانی آموزش یک پروژه شرکتی می باشد که توسط گروه فناوری رادین طراحی و پیاده سازی شده است. این وب سایت به منظور اطلاع رسانی و معرفی مجموعه به کاربران ارائه شده است که به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده است.

وب سایت gems