محصولات گروه فناوری رادین

محصولات ۱۳۹۶-۸-۲۶ ۱۰:۳۶:۴۸ +۰۳:۳۰
نرم افزار مدیریت خشکشویی برف

نرم افزار مدیریت خشکشویی برف، یکی از محصولات گروه فناوری رادین به منظور مکانیزه سازی کامل یک کارگاه خشکشویی می باشد. وجه تمایز نرم افزار مدیریت خشکشویی برف با دیگر نرم افزارهای مشابه، آنلاین بودن آن می باشد که مدیر خشکشویی را قادر می سازد هر لحظه از وضعیت کامل خشکشویی آگاه باشد.

ربات ثبت سفارش رادین به عنوان پیشرفته ترین ربات فروش و یکی دیگر از محصولات گروه فناوری رادین، وظیفه برقراری ارتباط بین هر مجموعه تجاری و مشتریان آن ها را از طریق نرم افزار تلگرام بر عهده دارد. ربات ثبت سفارش رادین با کاربری آسان و پنل مدیریتی قدرتمند، مشتریان را قادر می سازد تنها با چند کلیک بر روی موبایل خود، ثبت سفارش را انجام داده و به مجموعه ارسال نمایند. در سمت دیگر، سفارش ارسال شده همراه با تمام جزییات چاپ شده و در دسترس مدیریت مجموعه قرار می گیرد.

ربات ثبت سفارش رادین
نرم افزار مدیریت هوشمند رستوران پدیده

نرم افزار مدیریت هوشمند رستوران پدیده از دیگر محصولات گروه فناوری رادین، یک سامانه جامع برای مدیریت فست فود، رستوران، کافه، آشپزخانه، کترینگ و بوفه می باشد. این سامانه با امکانات پیشرفته و همچنین صدور انواع فاکتور و پیش فاکتور با قابلیت سفارشی سازی جزو بهترین سامانه های موجود در صنعت غذای کشور می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این سامانه توانایی مدیریت شعب مختلف به صورت یکپارچه می باشد.

نرم افزار مدیریت کارواش و قالی شویی سپید یک سامانه جامع برای مدیریت کارواش، قالی شویی و تالار می باشد. این سامانه با امکاناتی مانند ثبت سفارش بصورت لمسی و یا با ماوس، سیستم انبارداری، سیستم کارت اعتباری، سیستم مالی و گزارشات متنوع از جمله گزارش سرویس ها، هزینه، درآمد، فاکتورها و پیش فاکتورها با قابلیت سفارشی سازی جزو بهترین سامانه های موجود در صنعت کارواش و قالی شویی می باشد.

نرم افزار مدیریت کارواش و قالی شویی سپید
اپلیکیشن موبایل

گروه فناوری رادین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه توسعه اپلیکیشن iOS در ایران و هم گام با استانداردهای جهانی تاکنون بیش از بیست اپلیکیشن کاربردی را در اپ استور و مارکت های ایرانی ارائه داده است. علاوه بر این، توسعه اپلیکیشن های سفارشی آندروید و iOS برای مشتریان شخصی و سازمانی از جمله بخش های قابل توجه گروه فناوری رادین در سال های اخیر بوده است. برای مشاهده اپلیکیشن های موبایل گروه فناوری رادین کلیک نمایید.